Batman

Batman

Mar. 02, 2022
Twoja ocena 0
10 3 głosy

Opis

Rok 2022 przynosi nam powrót Bruce’a Wayne’a (Robert Pattinson) w roli Batmana, który wciąż walczy ze zbrodnią w Mrocznym Mieście. Tym razem jednak, staje on przed jeszcze większym wyzwaniem, ponieważ przestępcy mają dostęp do nowych technologii, umożliwiających im bardziej wyrafinowane działania.

W poszukiwaniu sprawiedliwości i ochrony mieszkańców Gotham City, Batman staje naprzeciwko bezwzględnych przestępców, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele. Jego zaufani sojusznicy, tak jak wcześniej, to Alfred Pennyworth (Andy Serkis) i porucznik James Gordon (Jeffrey Wright), ale tym razem mają do pomocy także nowe postacie, które staną u boku Mrocznego Rycerza.

Akcja nabiera tempa, gdy Batman odkrywa tajemnicze spiski korupcji i intrygi, które sięgają głęboko w struktury władzy Gotham. Z pomocą inteligentnej i sprytnej złodziejki Seliny Kyle, znanej jako Kobieta-Kot (Zoë Kravitz), Batman stopniowo odkrywa spoiwa zbrodni i brutalności, które pogrążają miasto w chaosie.

W trakcie swojego śledztwa, Batman trafia na trop tajemniczego zabójcy, który wykorzystuje internetowe platformy, aby nękać elitę miasta. Zdesperowany, Mroczny Rycerz zmuszony jest sięgnąć po nowe środki i szukać sprzymierzeńców w nieoczekiwanych miejscach. Decyduje się rozprawić się z władzą i korupcją, które od dawna nękają Gotham City.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Oryginalny Tytuł The Batman
Udostępnienia4