Czarna Wdowa

Czarna Wdowa

Oct. 28, 2020United StatesN/A
Twoja ocena 0
9.8 4 głosy

Opis

Choć w 2019 roku zakończyła się oficjalna seria filmów o Avengersach, to jednak nie oznacza to, że sami bohaterowie nie otrzymają kolejnych, własnych film o ich przygodach. Jednym z takich filmów jest zbliżająca się wielkimi krokami premiera Czarnej Wdowy.

Co wiemy o filmie?

Jakie tym razem czekają nas przygody? Akcja filmu rozgrywa się podczas dwuletniej przerwy, która miała miejsce pomiędzy filmami Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Wojna bez granic. Grana przez Scarlett Johansson bohaterka, czyli Natasza Romanowa aka Czarna Wdowa, zmuszona jest do walki z czarnym charakterem nazwanym Taskmaster. Film to mroczny, szpiegowski thriller, w którym główna bohaterka konfrontuje się ze swoją przeszłością, byłą pracą szpiega, lecz również licznymi zniszczonymi relacjami, które miały miejsce na długo przed tym, gdy dołączyła do Avengersów.

Kiedy premiera?

Pierwotnie premiera miała mieć miejsce 1 maja 2020 roku, lecz z uwagi na restrykcje związane z funkcjonowaniem kin, została przełożona przyszły rok, czyli dokładnie na 7 maja 2021 roku.

Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Oryginalny Tytuł Black Widow
Ocena IMDb N/A N/A głosów
Udostępnienia11